Kdo je Akiyama Kara?

3. května 2013 v 17:33 | Akiyama Kara

Narodila jsem se v menším městě téměř na Moravě. Je mi momentálně šestnáct let a závratným tempem se blížím k sedmnáctce. Nejsem tvor společenský, takže ze své nory vylezu jen málokdy. Pokouším se být nenápadná a moc se neprojevovat, což je v dnešním světě dost těžké. Na druhou stranu, každý si na ulici všimne černě oblečeného trpaslíka (mám asi 157 centimetrů) s dlouhými vlasy ve stylu dvorních dam z období Heian (ne, nejsou tak dlouhé, ale každý mi říká, jako bych vylezla z Příběhu prince Gendžiho), tahající s sebou těžkou tašku, protože jde buď do školy a táhne s sebou knihu, nebo do knihovny a to jich táhne přes deset.

Mé koníčky? Samozřejmě nádherná Země vycházejícího slunce, jejíž každou část téměř uctívám a nemohu si představit jediný den bez studia této úchvatné země a jejího jazyka. Jazyky obecně jsou mou další vášní, učím se jich momentálně pět a z toho dva ve škole, brzy přibude i šestý jako nepovinný předmět na mém perfektním gymnáziu. Do čísla tři nám chybí jedině čtení a společně s předchozími to tvoří mé guilty pleasures. But I never feel guilty about pleasures. Nicméně, čtu pořád. Ať už jde o knihy nebo blogy, písmenka utváří můj svět. Ideální je tedy japonská literatura, což je kombinace dvou (a občas i tří) mých závislostí. Kromě toho také jezdím na koni, občas si zahraji golf, případně nějakou počítačovou hru a také příležitostně píšu do šuplíku.

Můžete mě najít na spoustě míst. Pokud mě mermomocí chcete kontaktovat a poznat jako osobu, rozhodně vám v tom bránit nebudu. ;D Můžete se například podívat na můj účet na Goodreads, nebo si přečíst nějaké mé dílo na Pište Povídky. Jsem také hrdý člen ČJS. V budoucnu bych se ráda angažovala všude, kde je to možné, a pokusila se trochu osvětlit pravou podstatu Japonska, o kterém doteď koluje spousta nepravdivých mýtů. Jestli se mi to podaří je otázka, už ovšem ne tak úplně pro mě.

Dále mě najdete na:

Akiyama Kara
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama